O firmie

Przekształcenia Zakładów Wytwórczych Lamp Elektrycznych, które miały miejsce w 1991 roku, dały początek firmie Halzet. Wcześniej była ona tylko oddziałem istniejącego od 1948 roku ZWLE wytwarzającym halogenowe źródła światła.

Siedziba Halzet

Firma Halzet wyłoniła się jako jedno z trzech niezależnych przedsiębiorstw po rozpadzie ZWLE. Aktualnie jako jedyni w całej Polsce produkujemy specjalistyczne halogenowe promienniki podczerwieni oraz żarówki halogenowe. Dla zapewnienia lepszej elastyczności, rozwój naszej firmy oparliśmy na wypełnianiu nisz w rynku wytwarzając promienniki elektryczne i inne produkty w krótkich seriach. Dzięki temu klienci, dla których wykonujemy różnorodne nietypowe zlecenia, darzą nas wielkim uznaniem.

Współpracujemy z czołówką polskich producentów maszyn służących do obróbki tworzyw sztucznych oraz maszyn poligraficznych. Nasze produkty zostały docenione również za oceanem, co stanowi kolejny dowód świadczący o wysokiej jakości naszych wyrobów pojawiających się w różnych branżach, jak np. promienniki używane do ogrzewania, lampa na podczerwień wykorzystywana w kosmetyce lub promiennik podczerwieni, który znalazł zastosowanie w branży spożywczej i papierniczej.

Naszym celem jest pełne zadowolenie klientów. Z tego powodu nieustannie rozwijamy naszą ofertę elektrycznych promienników podczerwieni, żarówek i lamp na podczerwień, aby móc dostarczać wysokiej jakości produkt spełniający nawet najbardziej wygórowane wymagania.